Koordynator Biura

Lokalizacja: Warszawa
Godziny pracy: 9-17

Poszukujemy Koordynatora Biura, który dołączy do zespołu Rhapsody w Warszawie.
Rhapsody to szybko rozwijajaca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i nadzorowanie prac administracyjno-biurowych
  • wsparcie działu HR w kompletowaniu dokumentacji i obsłudze umów cywilnoprawnych
  • kontakt z usługodawcami i kontrahentami (serwis sprzątający, serwisy techniczne, usługodawcy benefitów)
  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz aktualizacja i tworzenie nowych procedur administracyjnych
  • pomoc i wsparcie we wdrażaniu nowych pracowników (przygotowanie sprzętu komputerowego i stanowiska pracy, BHP)
  • zaopatrzenie biura
  • dbanie o płynny obieg poczty wychodzącej i przychodzącej
  • organizacja podróży służbowych
  • organizacja i obsługa spotkań
  • porządkowanie dokumentacji
  • prowadzenie archiwum firmy
  • kontakt z instytucjami i urzędami, tj. kancelariami prawnymi i notarialnymi, urzędami miasta, gminy, urzędem skarbowym itd.

Wymagania:

  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • entuzjazm i postawa zorientowana na poszukiwanie rozwiązań
  • skrupulatność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność zarządzania czasem, organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • biuro w Centrum Warszawy
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • miłą i koleżeńską atmosferę w pracy